Rogowski

Kierowca C+E z podstawowym angielskim i niemieckim - Lipsk

Dodano:12 dni temu
ID ogłoszenia:72359

Informacje:

Gorzów Wielkopolski

Kierowca C+E

Logistyka / Spedycja / Transport

Pracownik fizyczny

Stacjonarny, Praca w terenie

Cały etat

Umowa o pracę

Opis:

Niemiecka firma będąca partnerem logistyki kontraktowej i spedycji poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca CE
Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy
Wynagrodzenie: 3200 € brutto/mies.
Zadania:
• Codzienny transport ładunków- materiały, sprzęt transportowy i maszynowy,
• Transport wahadłowy – z punktu A do punktu B – ok. 20 km,
• Sprawdzanie poprawności danych,
• Załadunek i rozładunek naczepy.
Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku kierowcy ciężarówki,
• Wykonywanie czynności zgodnie z zaleceniami, z uwzględnieniem podanych instrukcji.
• Identyfikacja i powiadamianie o uszkodzonych elementach i ładunkach,
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,
• Sprawność manualna i fizyczna,
• Prawo jazdy kat. CE,
• Karta kierowcy,
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
Gwarantujemy:
• Niemiecka umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,
• Pracę na dwie zmiany, w systemie 8-godzinnym,
• Bezpłatne zakwaterowanie - pokój jednoosobowy bądź dwuosobowy z oddzielną kuchnią i łazienką,
• Transport na miejsce pracy lub dodatek 50 EUR za własne dojazdy,
• Pierwszy dojazd z Polski opłacony przez pracodawcę,
• Ustawowe dodatki za pracę w nocy, w weekendy i święta w wysokości określonej w układzie zbiorowym pracodawcy.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „LIPSK” – oddzwonię!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą