Rogowski

Elektryk/Automatyk z angielskim lub niemieckim

Dodano:18 dni temu
ID ogłoszenia:69481

Informacje:

Olsztyn

Energetyka / Elektryka

Pracownik fizyczny

Praca w terenie

Cały etat

Umowa o pracę

Opis:

Niemiecka firma specjalizująca się w instalacjach elektrycznych dla prywatnych gospodarstw oraz firm zatrudni pracownika na stanowisko:
Elektronik/Automatyk
Miejsce pracy: Oberaurach- Bawaria, Niemcy
Stawka: 20-23 euro/h
Zadania:
• Analiza sekwencji ruchu w procesach produkcyjnych (w Siemens S5, S7, TIA) w celu optymalizacji procesów,
• Analizowanie błędów, problemów technicznych i zleceń pracy związanych z instalacjami elektrycznymi,
• Profesjonalny montaż szaf sterowniczych i układów automatyki,
• Montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
• Ukończone z sukcesem wykształcenie jako technik elektronik przemysłowy, technik elektronik w dziedzinie automatyki lub porównywalne,
• Czytanie ze zrozumieniem schematów obwodów,
• Wysokie zdolności analityczne,
• Gotowość do pracy w delegacjach,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Nadgodziny dla chętnych,
• Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież,
• Samochód i telefon służbowy,
• Bezpłatne zakwaterowanie.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „AUTOMATYK”– na pewno oddzwonię!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą