Rogowski

Projektant Instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodano:7 dni temu
ID ogłoszenia:65284

Informacje:

Grodzisk Mazowiecki

Projektant Instalacji

Architektura / Projektowanie

Specjalista

Zdalny

Cały etat

Opis:

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:
● Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Wykształcenie co najmniej średnie
● Rok lub więcej doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem instalacji fotowoltaicznych i/lub elektrycznych
● Znajomość języka angielskiego na poziomie A1
● Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
● Znajomość programu AutoCAD, PV SOL
● Samodzielność w działaniu
● Dobra organizacja pracy własnej
● Sprawna obsługa komputera
● Stałe łącze Internetowe

Obowiązki:
● Projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby zasilania instalacji OZE (Odnawialne źródła energii)
● Projektowanie instalacji fotowoltaicznych (program PV SOL)
● Wykonywanie wycen i kosztorysów (mile widziana znajomość obsługi NORMA PRO)

Oferujemy:
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Pracę zdalną
● Opiekę ze strony BPO Network

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą